Ashihara Karate Türkiye Branş Şefi

Ashihara İnternational 5.Dan Aiko , (Ashihara İnternational), Teknik Kurul Yönetim. Kurulu.Üyesi.

Türkiye Şampiyonu, Dünya Şampiyonu, Milli Sporcu

MİLLİ TAKIM ANTRENÖRÜ, Ashihara Karate Antrenörü ( 4.Kademe Baş Antrenör ), Kyokushin Karate Antrenörü( 4. Kademe Baş Antrenör), Kick Boks Antrenörü ( 2.Kademe Antrenör ), Muay Thai Antrenörü ( 2. Kademe Antrenör ), Boks Antrenörü ( 2.Kademe Antrenör ), Wushu Antrenörü ( 2.Kademe Antrenör )

Sensei Bülent YAĞCI

Ashihara international

Başarı ve Dereceleri

Ashihara Karate 3.Dan, Budokai Do (Ashihara Kaikan)

Türkiye Şampiyonu,  Milli Sporcu

Günümüzde artan kapkaç olaylarına karsı sokakta kendinizi savunmak ve korumak için mükemmel ve mantıklı bir sistem. 7′ den 70′e her insanın rahatlıkla yapıp  ve dışarı da karşılaştığı olaylara karsı uygulayabileceği bir sistemdir.  Derslerimiz Dünya ve Türkiye şampiyonları, milli sporcu ve antrenörler eşliğinde verilmektedir. Spor salonumuzda 15 yıllık spor tecrübesiyle  Antrenör Ankara ve TÜRKİYE Şampiyonu senpai 3.Dan BORA CEBE eşliğinde Full Contact Karate seanslarımız devam etmektedir.

Senpai Bora CEBE

Ashihara Karate

Ashihara Karate 2.Dan, Budokai Do

Günümüzde artan kapkaç olaylarına karsı sokakta kendinizi savunmak ve korumak için mükemmel ve mantıklı bir sistem. 7′ den 70′e her insanın rahatlıkla yapıp  ve dışarı da karşılaştığı olaylara karsı uygulayabileceği bir sistemdir.  Derslerimiz Dünya ve Türkiye şampiyonları, milli sporcu ve antrenörler eşliğinde verilmektedir. Spor salonumuzda 15 yıllık Spor tecrübesiyle  Ankara ve Türkiye  Şampiyonu senpai 2.Dan 2. Kademe Antrenör GÜLİN SELÇUK eşliğinde Full Contact Karate seanslarımız devam etmektedir.

Senpai Gülin SELÇUK

Ashihara & Junior Karate

Boks, Kick Boks & Muay Thai Dersleri ile

İnsanlar hayatın her döneminde, bazı sorunlarını yumrukları ile halletmeye çalışmışlardır Özellikle eski devirlerde buna daha sık rastlanmaktaydı. Uygarlık gelişip insanlık modernleştikçe yumruklar daha çok ringlerde konuşmaya başladı. Boks tarihi insanlık kadar eskidir. Resimlerle taşlara işlenen ilk belgenin Sümer’lere ait olduğu kabul edilmektedir. Spor salonumuzda 45 yıllık tecrübesiyle profesyonel dövüşçü Hadi ÖZKAN eşliğinde Boks ve Kick Boks Antremanları devam etmektedir.

Hadi ÖZKAN

Box, Kick Box & Muay Thai

Bayanlara Özel Plates & Yoga Dersleri ile

Hollywood yıldızı Jane Fonda 60’ında aerobik kasetleri çıkarmıştı, ya 70 yaşındaki Yüksel Ogan Fonda’ya taş çıkartır! İki çocuk ve dört torun sahibi Ogan, günde iki seans aerobik, step ve yoga dersi veriyor. 45 yıldır iç içe olduğu sporu bırakmaya hiç niyeti yok, .ne estetik ne botoks…Yüksel Ogan gibi 75 yaşında dipdiri ve sağlıklı bir bedene sahip olmanın yolu spordan geçiyor. Aerobik, Step,Plates,Yoga ve meditasyon sayesinde Yüksel Ogan yaşlanmanın belirtilerini hiç yaşamadı, ne ilaç kullandı ne de ameliyat oldu. Hala aktif olarak günde iki seans hanımlara spor hocalığı yapıyor.

Yüksel OGAN

Aerobic, Step, Yoga, Plates & Streching

Mücadele ve Dayanaklılığa hazır mısın ?

Başkent Angora Spor Kulübü ile harekete geç

İletişim